O mnie

Inwestor, trader, businesswoman. Kobieta przedsiębiorcza z głową w chmurach i nogami na ziemi.

Od 2007 roku jestem aktywnym uczestnikiem rynku giełdowego. Zaczynałam od funduszy inwestycyjnych i akcji. Obecnie koncentruję się niemal wyłącznie na kontraktach terminowych na WIG20. Preferuję szczególnie przydatne podczas daytraydingu podejście techniczne. Jestem członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Mam za sobą mnóstwo godzin nauki i jeszcze więcej intensywnego działania, ale dzięki temu też pasję, która pozwala mi nie wiązać się etatem, pracować z każdego miejsca, gdzie tylko jest internet i prowadzić życie jakie lubię.

A jak to się zaczęło?

Pamiętam jak dziś, gdy pewnego letniego, deszczowego dnia w moich drzwiach stanął listonosz z pokaźną paczką. Nie mogłam opanować emocji, gdy rozrywałam papier i układałam na stole książkę za książką.  Oto nadszedł mój moment. Dzieci na wakacjach, mąż na wyjeździe, a ja wracałam do porzuconych kiedyś marzeń.

Czy porzuconych? No cóż, chyba nie jestem z tych, co to potrafią.  Rzeczywiście, po urodzeniu drugiej córki i siedmiu latach pracy jako tancerka klasyczna w operze, szukałam dla siebie nowej perspektywy zawodowej. Dałam sobie wtedy wybić z głowy pomysł zostania maklerem, czy doradcą inwestycyjnym. Teraz jednak wszystko wracało. Pochłaniałam tą podejrzaną, skomplikowaną i nieodpowiednią dla Matki Polki lekturę i wkrótce kupiłam moje pierwsze akcje. Od tego czasu minęło właśnie 10 lat, a giełda stała się przestrzenią mojej samorealizacji.

Przekonałam się też, że wszystkie dobre praktyki, które pozwalają odnosić sukcesy w tradingu bezpośrednio przekładają się na umiejętność radzenia sobie w sytuacjach życiowych.  Zaś praca nad sobą i rozwój osobisty owocują materialnym dobrobytem. Wystarczy sięgnąć…

Jeśli i Ty chciałabyś poznać tajniki inwestowania i zaprowadzić w swoim życiu harmonię pomiędzy duchem i materią – jesteś we właściwym miejscu! Przekonaj się o tym czytając moje artykuły na blogu, korzystaj z doświadczeń, którymi dzielę się w  Akademii Dobrostanu, a jeśli poczujesz potrzebę bardziej osobistego kontaktu pisz śmiało!